Kto sme?


Dvaja obyčajní ľudia, čo mali plné zuby šikany zo strany slovenských úradníkov a horlivých kontrolórov. Jedného dňa sme  sa definitívne rozhodli odísť zo Slovenska, aby sme mohli  zbierať skúsenosti v zmysle Dobšinského rozprávky: Múdry Maťko a blázni. Čo nášmu odchodu predchádzalo a s ním súvisiaca  téma o rozdielnych výkladoch zákonov na Východnom Slovensku ,sa raz snáď dočká tiež svojho knižného spracovania.

Vlado ako horlivý študent učilíšť , získal 2 výučné listy v odboroch zámočník a kuchár-čašník. Nič z toho pri svojom podnikaní na Slovensku síce nevyužil, ale zato v Egypte kvôli pohodlnému prežitiu áno.

Zuzana má úspešne absolvovanú  strednú zdravotnícku školu a  následne vysokú školu so sociálnym zameraním, ktorú  však nevyužila nielen na Slovensku ,ale ani v Egypte.

Evka je naša dcéra narodená v roku 2016 a vyše 3 roky svojho života žila v krajine faraónov s nami.

Od konca roku 2019 sme na Slovensku, lebo koronakríza zatiaľ úspešne likviduje turistický ruch. 

Vlado teraz píše knihy  a Zuzana v decembri 2020 otvára štúdio krásy a zdravia v Humennom, kde teraz bývame.
Čo v Egypte robíme?

Prenajímame apartmány pri mori turistom. Oproti cestovným kanceláriám máme tú výhodu, že klient si môže vyskladať dovolenku podľa vlastných predstáv. Nerobíme to masovo, takže je to taká V.I.P. dovolenka, kde po klientov prídeme autom na letisko a nemusia čakať , až všetci nastúpia do autobusu, ako je to bežný štandard. Po príchode do rezortu je hosť okamžite ubytovaný a ak má all inclusive dostane ihneď náramok. Tiež od nás na dobu pobytu dostanú klienti mobilný telefón, aby boli s nami v neustálom kontakte. Výhodou je, že bývame v tom istom rezorte, takže sme stále poruke Ak by si klient neželal all inclusive, je tu možnosť využitia kuchynky, ktorou disponuje každý apartmán, alebo môže využiť reštaurácie v blízkom okolí, prípadne dovoz hotového jedla z reštaurácií  z celej Hurgady. 

Takisto sprostredkúvame výlety s česky hovoriacim sprievodcom kdekoľvek po Egypte.

Korona však našu činnosť od marca 2020  v Egypte prerušila na neurčito. Apartmány na prenájom sú však k dispozícii stále. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať mailom: 

info@myhurghada.info

alebo na FB: 

Výlety a ubytovanie u Slovákov v Egypte